Najlepsze zdjęcia ślubne 2018

Najlepsze zdjęcia ślubne 2018 czyli tak zwane moje podsumowanie z zeszłego roku. Nie było łatwo wybrać tą setkę fotografii z milionów jakie wykonałem w tym sezonie. Żeby była również jasność są to według mnie najciekawsze kadry w tym momencie, bo pewnie gdybym wybierał te zdjęcia innego dnia, to wybór również byłby inny 😉

Tradycyjnie jak co roku przejechałem Polskę wzdłuż i wszerz wykonując fotografię w ciekawych miejscach. Wypiłem mnóstwo kawy no i poznałem niesamowitych ludzi ! To wszystko dzięki nim. To oni wpuścili mnie do swojego świata abym zobaczył jacy są wyjątkowi. Otworzyli się i pokazali swoje uczucia abym mógł to wszystko zarejestrować swoim aparatem. Dzięki ich zaufaniu powstały niekiedy szalone zdjęcia. No bo jak inaczej nazwać zimową sesję ślubną w wysokich tatrach przy -12*C w samej sukni i garniturze. Albo wchodzenie w nocy na szczyt Wetliny w Bieszczadach, aby zrobić przy silnym wietrze o wschodzie słońca sesję ślubną 😉 Wydaje się szalone, ale dzięki temu powstały klatki z których jestem naprawdę bardzo zadowolony.

Generalnie cały ten sezon królował u mnie w ślubne wędrówki górskie, ale również i zagraniczne. To już chyba tradycja, bo prawie co roku zaliczam z jakąś parą miasto miłości czyli Paryż  – to już 6 raz. Byłem również kilka razy nad naszym Polskim morzem i wykonałem w końcu długo wyczekiwaną sesje na wydmach w Łebie. Zrobiłem również kilka lokalnych sesji, bo tak naprawdę wszędzie można zrobić ciekawe zdjęcia i to ludzie i ich uczucia są najważniejsze. Idealnym tego przykładem jest leśno-plażowa sesja.

Było tego naprawdę dużo, tak więc poniżej tylko niewielka część wybranych zdjęć z tego roku. Zapraszam Was zatem na moje najlepsze zdjęcia ślubne 2018 roku.

 

WAŻNE ! – Oglądać w Full HD, pełen ekran z odpalonym dźwiękiem

 

Jeśli wolisz obejrzeć zdjęcia na spokojnie, to poniżej zestaw wybranych ujęć z tego roku:

najlepsze zdjecia slubne 2018best wedding photos 2018najciekawsze zdjecia slubne 2018najpiekniejsze zdjecia slubne 2018podsumowanie roku 2018najlepsze fotografie slubne 2018najlepsze sesje slubne najlepsze zagraniczne sesje slubnebest wedding photosnajciekawsze fotografie slubne 2018szalone zdjecia slubnegorskie sesje slubne 2018 year in reviewnajlepsze zdjecia slubne 2018najlepsze sesję nad morzem najlepsze sesje zdjeciowe w gorach najlepszy reportaz slubny 2018podsumowanie roku 2018 slubnajlepszy pierwszy taniec najlepsza zabawa weselna taniec na weselu szalona zabawa weselna pierwszy taniec na weselu tance na weseluzachod slonca na weselu sesja slubna w gorach najlepsza sesja slubna w paryzunajlepsza sesja slubna na pustyni wyjscie z kosciolasesja nad jeziorem w gorach slub w stodole fotografia slubna w gorach sesja o zachodzie slonca sesja na plazy w lebie first look weddingsesja o zachodzie slonca w paryzusesja slubna w szklarniwietrzna sesja slubna sesja slubna w tatrachzabawa weselna saksofonista na weselepierwszy taniec na weselu szalona zabawa na weselu przygotowania do slubu zimowa sesja w tatrach napisy na weseluslub w kosciele zachod slonca sesja slubna wieza eifle sesja o wschodzie sloncapierwszy taniec na weselu slub policyjny strazacki sesja nad morzem najciekawsze zdjecia slubne w gorach portret slubny w gorach zespol weselny fotografia slubna w szklarni tort weselny dzieci na slubie slub golfiarzy zdjecia slubne w paryzu przygotowania pana mlodego sesja narzeczenska fotografia slubna w szklarnisesja w stylu boho

 

Dzięki za ten rok.  2019 jestem gotowy !


Jeśli masz ochotę to zobacz również podsumowania z innych lat:

Zobacz więcej...

Dodaj komentarz...

Twój email nie będzie publikowany. Te pola są wymagane *

Dołącz do mnie na Instagramie

@teodor.klepczynski