Sesja ślubna nad morzem Łeba

sesja ślubna nad morzem Łeba

Sesja ślubna nad morzem Łeba

Sesja ślubna nad morzem Łeba to miejsce które gościło na mojej liście lokalizacji do odwiedzenia dość długo. Aż w końcu się udało ! Wspólnie z Kasią i Hubertem postanowiliśmy podjąć wyzwanie i umówić się na sesja ślubna na wydmie Łąckiej. Czyli zaliczyć tak zwane ruchome wydmy.  Jest to nadzwyczajne miejsce które znajduje się w Słowińskim Parku Narodowym. Nie było łatwo bo trzeba najpierw tam dojechać z centralnej Polski, a później jeszcze pokonać 8km przez las aby dostać się do wydm. Na szczęście na ostatnim odcinku kursują meleksy, z których skorzystaliśmy. Mimo długiej podróży i lekkiego zmęczenia, gdy dotarliśmy na miejsce, odjęło nam mowę. Naszym oczom ukazał się bezkres pustynnego krajobrazu, który zapierał dech w piersiach. Teraz już wiem czemu to miejsce jest światowym rezerwatem przyrody, wpisanym na listę UNESCO. Po prostu obłęd ! Pod wpływem dość silnego wiatru, który niewątpliwie był dodatkowym atutem tego dnia, można było zobaczyć szybkie przemieszczanie się piasku. Dzięki temu ten teren za każdym razem jest inny, a pozostawione na nim ślady stóp znikają błyskawicznie. Ciekawym miejscem jest również martwy las, systematycznie przysypywany przez wydmy. Po przejściu przez pustynie, tuż obok jest bardzo czysta z super jasnym piaskiem, ogromna plaża nad samym morzem.

Gdy już trochę ochłonęliśmy po pierwszym wrażeniu, to zabraliśmy się za nasz plener ślubny na wydmach w Łebie. A moja para, no cóż po porostu idealna ! Niesamowicie w sobie zakochana dwójka ludzi. Z każdym następnym wykonanym zdjęciem, jarałem się coraz bardziej, gdyż widziałem że ich miłość oraz uczucie do siebie jest maksymalnie szczere i prawdziwe. Są oni również fantastycznymi ludźmi z którymi od razu złapałem fajny kontakt. Bardzo się cieszę, że miałem okazję ich poznać oraz że ta sesja ślubna nad morzem Łeba w końcu się dla mnie wydarzyła właśnie z nimi. Lepiej trafić po prostu nie mogłem. A Wy co sądzicie, jak wyszło ?

sesja ślubna w Łebieplener ślubny nad morzem Łeba plener nad polskim morzemfotografia ślubna nad morzem plener ślubny na wydmach w Łebie sesja ślubna na wydmach w Łebiesesja ślubna ruchome piaski sesja ślubna wydma łąckasesja ślubna nad morzem Łeba plener ślubny na wydmach w Łebie spacer po wydmach plener ślubny nad Bałtykiem zdjęcia ślubne nad morzem suknia ślubna nad morzem sesja ślubna nad morzem w Łebie plener nad morzem spacer brzegiem morza sesja ślubna nad morzem na wydmach w Łebie zakochani sesja na plaży pocałunek nad morzem państwo młodzi zakochanisesja ślubna nad polskim morzem spacer po plaży nad morzem portret pani młodej plener nad polskim morzemsesja ślubna Łebasesja ślubna na wydmach w łebie ruchome piaski w Łebie zdjęcia ślubne nad morzemplener ślubny słowiński park narodowy sesja slubna słowiński park narodowy plener na wydmach łebasesja na wydmach Łeba

Dodaj komentarz...

Twój email nie będzie publikowany. Te pola są wymagane *