Sesja ślubna i wesele w Bieszczadach

Sesja ślubna i wesele w Bieszczadach

Sesja ślubna i wesele w Bieszczadach

Sesja ślubna i wesele w Bieszczadach to wydarzenie na które czekałem cały sezon ślubny. Od dłuższego czasu marzyło mi się, aby zrealizować właśnie zdjęcia w tym rejonie Polski. Nadarzyła się okazja, gdy Ola z Rafałem postanowili zorganizować swój ślub w małej wręcz osadzie leśnej, o wdzięcznej nazwie Muczne. Leży ona przy północnych zboczach Bukowego Berdo, czyli znajduje się na końcu planszy 🙂

Dla mnie oraz większości gości była to niezła przygoda i pretekst aby zobaczyć przy okazji Bieszczady kiedy są najpiękniejsze, czyli właśnie jesienią. Było to również niezłe wyzwanie, bo co poniektórzy przyjechali aż z Trójmiasta. W Bieszczadach spędziłem 4 dni gdzie podczas prawie całego pobytu pogoda była wręcz idealna. Od razu zakochałem się w tych widokach wypełnionych niesamowitą paletą kolorów. Już od samego początku byłem pewien że będzie to fajna zdjęciowa przygoda. Przygotowania oraz później wesele odbyło się w jednym miejscu czyli w Centrum Promocji Leśnictwa. Gdzie sala udekorowana była głównie detalami zrobionymi własnoręcznie oraz  przygotowanymi prze parę. Ślub natomiast tuż obok w pięknym małym, drewnianym kościółku, gdzie po ceremonii  wszyscy goście wrócili pieszo na zabawę, która trwała do białego rana.

Sesja ślubna w Bieszczadach z założenia miała być prostym planem.  Dwa dni po ślubie mięliśmy zrealizować nasz górski plener ślubny, gdzieś na szczycie góry. Nasz wybór padł na górę Halicz (1333m). Umówiliśmy się więc o świcie, aby dotrzeć na ten szczyt na wschód słońca. I tu należy się wielkie uznanie dla pary, która wstała tak wcześnie, a wiem że na pewno nie było to łatwe po tak intensywnym ślubie oraz poprawinach 🙂 Podczas całej wędrówki oraz na szczycie widoczność była bardzo ograniczona przez silną mgłę. Ale moim zdaniem dodało to tylko niesamowitego uroku oraz oryginalności całej sesji. Zdjęcia były wykonywane błyskawicznie, głównie dlatego że był dość silny i zimny wiatr. Dopiero podczas schodzenia pojawiło się na chwile okno pogodowe, które odsłoniło nam niesamowite widoki i pokazało w całej okazałości piękno Bieszczadzkich gór.

Podsumowując cała sesja była dość niezłym wyzwaniem, dlatego też to właśnie od niej chcę zacząć ten wpis. Mam nadzieje że przypadnie Wam do gustu.

sesja ślubna we mglegórska sesja ślubna we mgleplener ślubny we mgle mgła podczas sesji ślubnej mglista sesja ślubna mglisty plener ślubny spacer we mgle plener ślubny w Bieszczadach ślubna sesja w Bieszczadach sesja plenerowa w Bieszczadach obrączki pary młodej sesja w Bieszczadach wschód słońca w Bieszczadach zachód słońca w Bieszczadach spacer po Bieszczadach we mgle zdjęcia ślubne w Bieszczadach sesja w górach Bieszczadach zdjęcia plenerowe w Bieszczadach wschód słońca w górach Bieszczady sesja ślubna góra Haliczsesja ślubna w Bieszczadach jesienią Jesienna sesja ślubna Jesienny plener ślubny Bieszczady jesienią Bieszczady Centrum Promocji Leśnictwa w MucznymSuknia ślubna boho stodoła wianek boho stodoła nalewki na wesele winietki drewniane bohomakijaż Panny młodej buty do ślubu portret ślubny Pana Młodegoportret Pana młodego kościół drewniany Muczne drewniany kościół w stylu zakopiańskimślub w kościele drewnianym w stylu Zakopiańskim Muczne Parafia Ustrzyki Górne zdjecie grupowe Pań w Bieszczadach zdjęcie grupowe na weselu portret ślubny na tle Stodoły pierwszy taniec Muczne wesele w Bieszczadach zabawa weselna w Bieszczadach nocny portret w Bieszczadach

++ Jeśli Ci się podobało, to dołącz do mnie na FACEBOOK’u , gdzie znajdują się wszystkie aktualności ++

Dodaj komentarz...

Twój email nie będzie publikowany. Te pola są wymagane *