Portfolio

Fotografia Ślubna

W wirze przygotowań do ceremonii, warto zatrzymać się na chwilę i pomyśleć, jak uwiecznić te wyjątkowe momenty. Jak sprawić, by po dłuższym okresie czasu jedno spojrzenie w album przywołało falę pięknych wspomnień. Do tego nie wystarczy dobry znajomy z aparatem, tu potrzeba doświadczonego pasjonaty, by fotografia ślubna miała niepowtarzalny wymiar.

Momenty, kiedy nakładane są na palce obrączki, czy też chwila spojrzenia prosto w oczy w czasie przysięgi – to te najważniejsze. Z pewnością warte uwiecznienia będą także chwile przygotowań. Tylko profesjonalista będzie potrafił uchwycić radość pomieszaną z wyczekiwaniem na twarzy panny młodej, która cierpliwie znosi ostatnie poprawki fryzury i makijażu. Dobry fotograf sprawi, że zdjęcia z zabawy weselnej przeniosą do tamtych chwil i pozwolą poczuć ich radość. Wreszcie – plener, nawet za granicą, w wymarzonym miejscu, wszystko po to, by miłość Młodej Pary została jak najlepiej ukazana. Efekty takiej sesji są zazwyczaj bardziej spontaniczne, ukazują więcej emocji i indywidualnych charakterów nowożeńców.

Dzięki osobie z pasją, posiadającej wysokiej jakości sprzęt, wywołane odbitki pozostaną ponadczasową pamiątką. Warto powierzyć uwiecznienie tych wyjątkowych chwil osobie, która zrobi wszystko, by momenty z ceremonii i zabawy zostały odpowiednio ukazane na zdjęciach ślubnych.

Dołącz do mnie na Instagramie

@teodor.klepczynski