Cześć

Cześć, mam na imię Teodor i postaram się powiedzieć Wam kilka słów o sobie. Mam nadzieję, że znajdzie się okazja, abyście i Wy opowiedzieli mi, kim jesteście i co jest dla Was ważne.

 

Przede wszystkim cieszę się, że moje zdjęcia zwróciły Waszą uwagę. Fotografia, nie tylko ślubna, jest dla mnie czymś osobistym i ważnym, co dzięki tacie fotografowi, stanowiło ważną część mojego życia. To on, prowadząc zakłady fotograficzne w całej Polsce, znajdował czas, aby wtajemniczać mnie w tę niełatwą, lecz piękną sztukę, którą zajmuję się do dzisiaj.

 

Zanim jednak znalazłem się tu, gdzie jestem teraz, pracowałem jako fotoreporter agencji prasowych i dzienników. Dokumentując pokazy mody, festiwale, gale i inne eventy ze świata show biznesu, nauczyłem się, jak rzetelnie przedstawiać wszystko, co dzieje się przed moim obiektywem oraz jak uczestniczyć w centrum wydarzeń, będąc praktycznie niezauważalnym.

 

Gdy moje zdjęcia ukazywały się w rozpoznawalnych czasopismach i dziennikach, równolegle rozwijałem się jako fotograf ślubny, a w 2003 roku założyłem własną agencję fotograficzną. Dzisiaj dzielę swój czas na troje: na fotografię ślubną, fotografię eventową oraz moją rodzinę.

 

Jeśli jeszcze nie widzieliście, koniecznie zobaczcie moje portfolio, lub jeśli macie jakieś pytania, napiszcie do mnie:

Dołącz do mnie na Instagramie

@teodor.klepczynski