Cześć

mam na imię Teodor, cieszę się że moje zdjęcia zwróciły Waszą uwagę. Staram się aby były wyjątkowe, oraz za każdym razem inne. Wszystkie pary tworzą swoją niepowtarzalną historię, a mi zależy na tym, aby w ciekawy sposób to pokazać. Mam ogromne szczęście że mogę w życiu robić to co uwielbiam.

Swoją zawodową przygodę z fotografią zaczynałem jako fotoreporter agencji prasowych oraz dzienników, dokumentując wszystkie najważniejsze wydarzenia w kraju. Głownie wykonywałem fotoreportaż z największych pokazów mody, festiwali, gal i innych imprez z działu showbiznesu, moje publikacje codziennie ukazywały się w znanych nam wszystkim tytułach prasy kolorowej.

Równolegle tworzyłem reportaże ślubne, starając się coraz bardziej rozwijać. Od 2003 roku prowadzę także własną agencję fotograficzną, gdzie zajmujemy się obsługą fotograficzną dla klientów prywatnych bądź firm, z różnego rodzaju eventów, imprez firmowych, spotkań, konferencji itp.

Prywatnie jestem żonaty w długoletnim związku, w którym  mamy dwójkę wspaniałych dzieci. Lubię ciekawą muzykę, gry planszowe oraz dobre jedzenie. Uwielbiam placki – pancakes z owocami.

Zapraszam do zapoznania z :