Najciekawsze zdjęcia ślubne 2016

Najciekawsze zdjęcia ślubne 2016 roku, czyli tak zwane moje podsumowanie “the best of 2016” minionego roku.

Przejechałem tysiące kilometrów, wypiłem hektolitry kawy, zrobiłem miliony zdjęć, ale przede wszystkim poznałem fantastycznych ludzi, którzy postanowili mi zaufać i wpuścili mnie do swojego świata, abym towarzyszył im podczas ważnego dla nich dnia. Miałem ogromne szczęście, że poprzedni rok przyniósł mi współpracę tylko z samymi ciekawymi i wspaniałymi parami. Dziękuje Wam za to bardzo !  Za te momenty szczęścia, miłości, śmiechu, wzruszenia i emocji. Dziękuje Wam również za to, że mogłem poczuć się bardzo swobodnie, gdyż traktowaliście mnie jak Waszego kumpla.

To moje pierwsze takie podsumowanie. W poprzednich latach zawsze na początku roku zaczynałem tworzenie, ale nigdy nie skończyłem. Tak więc tym razem (mimo że mamy Marzec 🙂 ) postanowiłem je pokazać. Mam nadzieję że przypadnie Wam do gustu.

Dajcie się porwać na 3 minuty, aby zobaczyć mój wybór najciekawszych zdjęć ślubnych minionego roku. Mam nadzieję, że dotrwacie do końca i zostawicie później jakiś ślad po sobie, najlepiej pod filmem w formie komentarza 🙂

Dzięki !

WAŻNE – Oglądać w Full HD, pełen ekran i z włączonym dźwiękiem 🙂

 

Ten obecny rok 2017 także zapowiada się bardzo ciekawie. Jestem pewien, że przyniesie on również pełno emocji oraz ekscytujących ujęć. Mam za sobą już dwa śluby, ale również  nie mogę się doczekać pozostałych. Z pewnością będzie one wyjątkowe pod każdym względem i również w przyszłym roku będę mógł zrobić podsumowanie takie jak tutaj, czyli jako najciekawsze zdjęcia ślubne 2016.

Zostało mi jeszcze kilka wolnych miejsc , tak więc jeśli czujesz że moglibyśmy nadawać na tych samych falach i podobają Ci się moje zdjęcia, to nie zwlekaj i zapytaj mnie o dostępność.

 

Dodaj komentarz...

Twój email nie będzie publikowany. Te pola są wymagane *