Reportaż ślubny

Moment zaślubin jest niewątpliwie najwspanialszym przeżyciem dla nowożeńców, szczególnie ważnym dniem, który każda Para Młoda z pewnością na długo chce zachować w pamięci. Fotografia ślubna, której wykonanie w stylu reportażowym proponuję, będzie idealnym nośnikiem wyjątkowych chwil. Profesjonalny fotograf, podchodzący kreatywnie do zlecenia, zawsze umiejętnie zachowa ich magię na zdjęciach. Wszystkie towarzyszące emocje – wzruszenia, miłości, szczęścia i radości – oraz cudowne chwile, niepowtarzalny klimat, magiczne uczucie, będą na długo zapamiętane dzięki dobremu reportażowi.

Proponowany przeze mnie sposób realizacji fotografii ślubnej wykonuję z wielką starannością, ale i z największą dyskrecją, w sposób dokumentacyjny (co mogę czynić dzięki wieloletniemu doświadczeniu prasowemu) by przede wszystkim nie przeszkadzać w uroczystości, ani nie odwracać uwagi od najważniejszych osób tego dnia, czyli właśnie Państwa.

Towarzyszę Parze Młodej od momentu przyjazdu do Kościoła lub Urzędu Stanu Cywilnego, aż do złożenia życzeń przez wszystkich zaproszonych gości. Każde zlecenie jest dla mnie bardzo ważne, do każdego zadania podchodzę indywidualnie, nie ma tu powielania pomysłów. Wszystko po to, by uwiecznić ten dzień jak najlepiej, by historia poruszała nawet po latach.

Podobało Ci się to co zobaczyłeś ? Nie zwlekaj zapytaj o wolny termin !

Pozostałe galerie:

Dołącz do mnie na Instagramie

@teodor.klepczynski