Najciekawsze zdjęcia ślubne 2017

Najciekawsze zdjęcia ślubne 2017 roku

Najciekawsze zdjęcia ślubne 2017 roku, czyli tak zwane moje podsumowanie „the best of 2017” roku który właśnie się skończył.

Jak zwykle przejechałem tysiące kilometrów, wypiłem mnóstwo kawy, zrobiłem miliony zdjęć  w ciekawych miejscach, ale przede wszystkim poznałem Was. Czyli kolejnych bohaterów niesamowitych miłosnych historii, pełnych emocji, wzruszeń ale i śmiechu. I z tego miejsca chciałbym wszystkim moim parą serdecznie PODZIĘKOWAĆ ! Dzięki wielkie za zaufanie oraz traktowanie mnie jak Waszego kumpla 🙂 To była wielka przyjemność móc Wam towarzyszyć podczas tych ważnych dla Was chwil.

Każdy ślub był inny, różnorodny, począwszy od klasycznego ale szalonego wesela zorganizowanego w przepięknym Dworku czy też ślubów w plenerze których było dość sporo w tym roku (co mnie oczywiście cieszy 🙂 ) Ciekawie była również zorganizowana uroczystość w Bieszczadach kiedy są ona najpiękniejsze czyli jesienią. Wesele w takich okolicznościach oraz późniejsza sesja na szczycie góry zaowocowała bardzo ciekawym materiałem.

W ogóle ten sezon mocno dominował jeśli chodzi o górskie sesję. No i super, bo bardzo lubię takie przestrzenie. Warto czasami poświęcić czas oraz energię aby mieć później oryginalną i niepowtarzalne zdjęcia na lata. Sesja ślubna w Górach Karpacz przy wodospadzie, czy też sesja ślubna w Sudetach w niesamowitej scenerii, to jedno z moich ulubionych tego sezonu.

Było tego naprawdę dużo, tak więc poniżej tylko niewielka część wybranych zdjęć z tego roku, tak więc dajcie się porwać na 2 minuty, aby zobaczyć mój wybór najciekawszych zdjęć ślubnych minionego roku.

 

WAŻNE ! – Oglądać w Full HD, pełen ekran z odpalonym dźwiękiem 🙂

Zostało mi jeszcze kilka wolnych miejsc na rok 2018, tak więc jeśli szukasz fotografa który nadaje na podobnych falach i podobają Ci się moje zdjęcia, to nie zwlekaj i zapytaj mnie o dostępność.

 

Jeśli wolisz obejrzeć najciekawsze zdjęcia ślubne 2017 na spokojnie, to poniżej zestaw wybranych ujęć z tego roku:

Dzięki za ten Rok !

Zdjęcie świąteczne


Jeśli masz ochotę, to zobacz również podsumowanie roku 2016:

Zobacz więcej...
Dodaj komentarz...

Twój email nie będzie publikowany. Te pola są wymagane *

Dołącz do mnie na Instagramie

@teodor.klepczynski