Sesja ślubna w górach Karpacz

sesja ślubna w górach Karpacz

Sesja ślubna w górach Karpacz

Sesja ślubna w górach Karpacz to idealny pomysł dla osób chcących mięć niepowtarzalną, fotograficzną pamiątkę wśród pięknej scenerii. To właśnie tu, gdzie krajobrazy zapierają dech w piersiach, oraz panująca cisza pozwala w pełni wydobyć piękno pary połączonej z niesamowitymi widokami. Ten sezon zdecydowanie króluje u mnie w dzikie plenery, i całe szczęście nie muszę przekonywać swoich par, aby zrobili coś niepowtarzalnego.

Tak też było w tym przypadku. Pauliny i Bartka nie musiałem długo namawiać, aby wyjechali ze mną gdzieś dalej. Od początku planowaliśmy aby to była sesja ślubna w górach, tyle że w Tatrach. Ze względu na ograniczony czas, postanowiliśmy jednak wybrać się gdzieś, gdzie będzie nam łatwiej oraz szybciej dojechać. I tak pojawił się pomysł aby zrobić to w Karkonoszach, a konkretnie w Karpaczu. Aby uniknąć tłumów umówiliśmy się o świecie. Naszą przygodę rozpoczęliśmy od dzikiego wodospadu. Jest to zdecydowanie jedno z niezwykłych, oraz magicznie pięknych miejsc tego regionu. Lokalizacja ta wygląda niesamowicie, otoczona jest zielenią oraz wysokimi leśnymi drzewami, gdzie co jakiś czas przebija się słońce. Poziom wody nie jest za wysoki, tak więc da się w miarę bezpiecznie spacerować po skałkach, gdzie płynie strumyk. Wręcz idealne miejsce do zdjęć 🙂 I w zasadzie ta sesja mogła by się tu skończyć, ale nam było mało. Zarówno moja para jak i ja, byliśmy spragnieni aby to była prawdziwa sesja ślubna w górach Karpacz. W końcu nie po to jechaliśmy z centralnej Polski na południe, aby zadowolić się tylko zdjęciami przy wodospadzie. Wyruszyliśmy więc wyżej w stronę śnieżki, a w zasadzie to wjechaliśmy wyciągiem na Kopę, gdzie kontynuowaliśmy nasz plener w jej pobliżu, oraz stopniowo schodząc szlakami robiliśmy przystanki na kilka zdjęć. Nasz spacer trwał kilka godzin i gdy dotarliśmy na sam dół to czuliśmy zmęczenie, ale przede wszystkim niesamowitą satysfakcję z dobrze spędzonego dnia.

.
dziki wodospad sesja ślubna na tle wodospadu para ślubna na tle wodospadu plener ślubny z wodospadem zdjecia ślubne na tle wodospadusesja ślubna z dzikim wodospadem plener ślubny z wodospademzdjecia ślubne na tle wodospadu sesja ślubna wodospad w Karpaczusesja ślubna w Karpaczu sesja ślubna w górach Karpacz śnieżka sesja ślubna na śnieżce plener ślubny na śnieżce Pana młoda w górach zakochani w górach zdjecia ślubne w górach para ślubna spacerująca w górach nowożeńcy na tle gór nowożeńcy na sesji w górach sesja ślubna w górach w Karpaczu sesja ślubna na skałkach jodła para ślubna w krzakach nowożeńcy na sesji ślubnej w górach plener ślubny realizowany w górach zakochani pozujący w górach para stojąca na tle gór

 


Podobne posty:

Jeśli Ci się podobało, to zostaw komentarz

Dodaj komentarz...

Twój email nie będzie publikowany. Te pola są wymagane *