Intymna sensualna sesja narzeczeńska

intymna sensualna sesja narzeczenska

Bliskość i intymność to często tabu. Tematy z jakiegoś powodu wstydliwe i nieporuszane. Ola z Przemkiem postanowili to tabu przełamać. Pokazali przed obiektywem, jak silne łączy ich uczucie – efektem jest ich intymna, sensualna sesja narzeczeńska – genialna pamiątka na lata! Zamieńmy się na chwilę w podglądaczy i przenieśmy do drewnianej chaty w lesie pod Warszawą, gdzie dwoje zakochanych wywołuje selfie zrobione polaroidem.

Intymna, sensualna sesja narzeczeńska Oli i Przemka

Jeśli powiem, że sesja narzeczeńska Oli i Przemka była bardzo intymna, zmysłowa i nastrojowa, a na zdjęciach uwieczniłem prawdziwą miłość, nie będzie to przesadą. Ola i Przemek byli (i są!) wpatrzeni w siebie jak w obrazek. Na swojej sensualnej sesji narzeczeńskiej nie musiałam podpowiadać, co mają robić. Każdy ich gest, spojrzenie czy dotyk były naturalne, niewymuszone, jakby momentami zapominali, że znajduję się z nimi w tym samym pomieszczeniu. To bardzo dobrze! O to właśnie chodzi w intymnej sesji we dwoje – już w samej nazwie nie widnieje osoba trzecia 😉 Fotograf jest dobrym duszkiem, który dyskretnie utrwala na zdjęciach prawdziwą miłość.

Z Olą i Przemkiem na miejsce sensualnej sesji narzeczeńskiej wybraliśmy drewnianą, starą chatę znajdującą się w lesie pod Warszawą. Panująca dookoła cisza, zapach sosen i bliskość natury potęgowały intymny i nastrojowy klimat. Do pełni szczęścia brakowało nam już tylko skwierczenia drewna w kominku :). Gdy będziecie planować sesję we dwoje, pamiętajcie, że otoczenie, w którym ją wykonacie, jest bardzo ważne. Taki klimat można stworzyć również u Was w domu.

Sesja zdjęciowa dla zakochanych

Jak można na intymnej sesji narzeczeńskiej okazać sobie miłość? Przez wspomniane gesty, spojrzenia, dotyk. Można także pokazać drugiej osobie, jak swobodnie się przy niej czujemy. Głowni bohaterowie na sesji zdjęciowej wygłupiali się w łóżku, robili miny do selfie i łaskotali się, zaśmiewając przy tym w głos. Swoje zdjęcia w bieliźnie i ogólnie sesję intymną potraktowali jako przygodę, z której otrzymają genialną pamiątkę. No właśnie – dla Oli i Przemka kadry z intymnej sesji narzeczeńskiej będą pamiątką, ale sama sesja w łóżku może stać się także niespodzianką urodzinową, podarunkiem na rocznicę czy prezentem na Walentynki. Jeśli oczywiście Wasza druga połówka nie ma nic przeciwko niespodziankom.

Nie wyobrażacie sobie pozować do zdjęć w bieliźnie? Nie ma żadnego problemu! Możecie założyć ulubioną koszulę, wełniany sweter czy satynowy szlafrok – sesja we dwoje jest tylko i wyłącznie dla Was. Poza tym Ola i Przemek zgodzili się na publikację swoich zdjęć, jeżeli Wy nie wyrazicie na to zgody – nikt nie zrobi niczego wbrew Waszej woli.

Moim narzeczonym serdecznie dziękuję za zaufanie, a Was zapraszam do obejrzenia efektów sensualnej sesji narzeczeńskiej Oli i Przemka.

przytulona para w intymnej sesji przytulona para w sensualnej sesji narzeczeńskiejdelikatna sesja intymnanamietna para w sesji intymnej namiętna para w intymnej sesji narzeczeńskiej intymna sensualna sesja narzeczeńskanamiętnie całujaca się para w sesji intymnejintymna sesja we dwoje intymna sesja narzeczeńska e dwoje para robiaca sobie zdjecie podczas intymnej sesji zdjęciowejpolaroidy z sesji intymnejprzytulona para podczas intymnej sesji narzeczeńskiejcalujaca sie para podczas sensualnej sesjiprzytulona para podczas intymnej sesji narzeczeńskiej w drewnianym domku całujaca sie para podczas zmysłowej sesji zdjęciowejportret dziewczyny w bieliźnieintymna sensualna sesja narzeczeńskaprzytulona para podczas sesji we dwoje intymna sesja w łóżkupocałunek podczas intymnej sesji zakochanychintymna sesja zdjęciowa zakochanych zmysłowa i nastrojowa sesja zdjęciowa pary sesja zdjęciowa w bieliźnieintymna sesja z okazji walentynek nastrojowa sesja zdjęciowaintymnie przytulona para w trakcie sesji intymna sesja we dwoje

 

Jeśli ta intymna sesja narzeczeńska tej wspaniałej dwójki przypadła Wam do gustu i chcielibyście mieć coś w podobnym klimacie to napiszcie do mnie, a chętnie wykonam dla Was zdjęcia które staną się pamiątką na lata.

 


Zapraszam również do obejrzenia innych sesji:

Zobacz więcej...
Dodaj komentarz...

Twój email nie będzie publikowany. Te pola są wymagane *

Dołącz do mnie na Instagramie

@teodor.klepczynski